יצירות נוספות

הצגות שכתבתי או ביימתי

רמזורים – הצגה קצרה (30 דקות) שכתבתי וסייעתי בבימויה. עידן וליאור נפגשים כשהם מתנגשים זה בזו ברמזור, ומגלים ששניהם מנויים של "אור ירוק לאהבה". הם מתחילים לצאת, אבל עד מהרה מתגלות צרות בגן עדן, והשניים מתחילים לתהות – האם משהו לא בסדר ברמזורים, או אולי דווקא בהם? ההצגה עלתה באירוע חגיגות ה-20 לאגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, ובפסטיבל אייקון 2016.

קשורים ברצועה – הצגה שכתבתי, שעסקה ב"מאחורי הקלעים" של שתי סדרות טלויזיה, סדרה על הומואים וסדרה על לסביות. ההצגה הועלתה במרכז הגאה ובתיאטרון צוותא, וזכתה במקום שלישי בפסטיבל סתיו תיאטרוני. במאי: טליק ניניו.

המסע אל הר החורבן האפל (של האבדון!) – הצגה שביימתי והשתתפתי בכתיבתה, שכללה ארבעה סיפורים אינטרקטיביים במסגרתם מתנדבים מהקהל עולים על הבמה, משתתפים בהצגה באופן פעיל, ובוחרים את מהלך העלילה ואפילו את ז'אנר הסיפור. ההצגה הועלתה במסגרת כנס עולמות באשכול פיס.

אפשר לרפא את זה –הצגה שכתבתי, שעסקה בעתיד שבו הומצאה תרופה המאפשרת ללהטב"קאים להחליף את נטייתם המינית או המגדרית. ההצגה הועלתה במרכז הגאה בגן מאיר ובתיאטרון צוותא, והשתתפה בפסטיבל סתיו תיאטרוני. במאי: טליק ניניו.

חלום של גבר  – הצגה שכתבתי, על פי סיפורה של הסופרת יעל פורמן. ההצגה עסקה בעולם בו חלומות הלילה של בני האדם מתגשמים. ההצגה הועלתה במסגרת פסטיבל "צו קריאה" בתיאטרון צוותא. במאית: אביבית שקד.

פרפר, לב, קפה –הצגה שכתבתי, שעסקה בחייהם של להט"בקאים צעירים בתל-אביב. ההצגה הועלתה במרכז הגאה בגן מאיר ובתיאטרון סוזן דלל, והשתתפה בפסטיבל סתיו תיאטרוני. במאי: טליק ניניו.

זומבי.קון 2010 – מחזמר פרינג' מקורי שכתבתי וביימתי. סיפורו של רועי, בחור צעיר שהפך יום בהיר אחד לזומבי, וכעת נאלץ להתמודד עם השינויים העוברים עליו ועם העובדה שלא יוכל לספר לעולם לחברתו הטובה ביותר, מיכל, שהוא מאוהב בה. המחזמר הועלה במסגרת פסטיבל "אייקון" ובאירועים נוספים. מילים נוספות ולחנים: סתיו דריימן. אפשר להקשיב לכל שירי המחזמר ביוטיוב.

מותו וחייו של ליאם או'לירי –מחזמר על פי סדרת הטלויזיה "אנג'ל" של ג'וס ווידון, שמספר את סיפור חייו של ליאם או'לירי, שהפך לערפד אנג'ל. המחזמר הועלה במסגרת כנס עולמות בבית ציוני אמריקה. במאית: שירי ישועה. מילים ולחנים: סתיו דריימן.

חלום ליל קיץ – גרסת הבאפירוקי – הצגה שביימתי וכתבתי בשיתוף עם הסופרת ורד טוכטרמן. ההצגה היא עיבוד קהילתי של המחזה הקלאסי של שייקספיר, המשלב את "באפי, קוטלת הערפדים", ו"מופע האימים של רוקי". המחזה הועלה בכנס עולמות שהתקיים בבית בארבור, ובכנס פנטסי.קון שהתקיים במרכז רוזין.

תסריטים שכתבתי או ביימתי

צלילה חופשית –סרט מדע בדיוני עצמאי של חברת Evil Sun Productions, המופק בימים אלו באמצעות מימון המונים, על פי תסריט שלי. הסרט מבויים על ידי דניאל דר, ואני במאית המשנה שלו.

הרועה האחרון סרט פנטסיה עצמאי של חברת Evil Sun Productions, שהוקרן בפסטיבל אייקון ובמקומות נוספים. הסרט בויים על ידי דניאל דר ונכתב על ידי גיא בוסקו, ואני הייתי במאית המשנה שלו.

החולמים סדרת פנטסיה שכתבתי לה כמה פרקים. הסדרה רצה בערוץ הילדים.

תסכיתים שכתבתי או ביימתי

בשנים 2009 – 2010 הייתי הבמאית והמנהלת האמנותית של "קבוצת מספרי הסיפורים", שכללה את ניר קיטרו, סתיו דריימן ושי שחם. הקבוצה הפיקה, הקליטה והעלתה לרשת תסכיתים מקוריים בעברית, שאת כולם תוכלו להוריד ולהאזין להם בחינם באתר Icast. כל התסכיתים בוימו על ידי, חלקם עובדו על ידי לתסכית, ואחד מהם, "אביב", נכתב על פי סיפור שלי.

ומה עוד? 

אני גם מעצבת עוגות!